Funkce

Funkce rezervačního systému

Rezervační systém umožňuje přidat si na Vaše webové stránky rezervační formulář, a to hned v několika podobách. Může se jednat o rezervační tlačítko, nebo rovnou třeba celý rezervační formulář. Taktéž je možné na Vašich stránkách umístit odkaz například do menu. Systém Vám tedy nabízí téměř neomezené možnosti, jak rezervace umístit na Váš web. Níže můžete vidět ukázky, jak může vypadat rezervace na Vašem webu.


Úpravy vzhledu

Nelíbí se Vám předdefinované šablony vzhledu rezervačního formuláře? Nevadí. Můžete si vzhled jednoduše sami upravit! Z výchozích šablon tak může vzniknout několik tisíc různých designů. Pokud by Vám to nestačilo, uděláme pro Vás úpravy přímo na míru.

Umístění na Váš web

Po výběru designu systém vygenerujete kód, který vložíte přímo na Váše webové stránky. Je to jednoduché! Případně s integrací do Vašeho webu rádi pomůžeme.

Administrace systému

Máte zde přehled nejen nad všemi rezervacemi a jejich stavy, ale i nad Vašimi zákazníky. Kdykoliv tak zjitíte, kolik máte rezervací na daný den, týden nebo měsíc.

Jak probíhá rezervace?

Po umístění rezervačního formuláře na Váše stránky již čekáte jen na Vaše nové rezervace. Po vzniku rezervace Vám systém zašle informace o rezervaci a požadavek na její potvrzení. Vašemu zákazníkovi zašle automaticky rekapitulaci jeho objednávky. Dále pak máte možnost přímo v administraci vytisknout potvrzení rezervace, rezervační lístky, nebo přehledy rezervací za vybrané období.